28 yaşındayım. 5 ay önce Hepatit B tanısı konuldu. Bugün aldığım Elisa testinin sonuçları ise şöyle;

28 yaşındayım. 5 ay önce Hepatit B tanısı konuldu. Bugün aldığım Elisa testinin sonuçları ise şöyle:HBs Ag: 0.29 (Normal değer: 0-1)Anti HBS: 462.23 (Normal değer: 1-10)HBe Ag: 0,00 (Normal değer: 0-1)Anti HBc IgG: 7,26 (Normal değer: 0-0.9)Anti HBc IgM: 1,09 (Normal değer: 0-1)Anti HBe: 4,50 (Normal değer: 0-1)Tabloya göre hastalığım nasıl seyrediyor?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız gayet iyi çıkmış hastalığı atlatıyorsunuz