28 yaşındayım Hepatit-b tanısı konuldu, bugün eliza testi sonucumu aldım sizce nasıl?

Merhaba, 28 yaşındayım. 5 ay önce Hepatit B tanısı konuldu. Bugün aldığım Elisa testinin sonuçları ise şöyle: HBs Ag: 0.29 (Normal değer: 0-1) Anti HBS: 462.23 (Normal değer: 1-10) HBe Ag: 0,00 (Normal değer: 0-1) Anti HBc IgG: 7,26 (Normal değer: 0-0.9) Anti HBc IgM: 1,09 (Normal değer: 0-1) Anti HBe: 4,50 (Normal değer: 0-1) Tabloya göre hastalığım nasıl seyrediyor? Akut olarak atlatabilecek miyim, yoksa kronikleşebilir mi? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız gayet iyi çıkmış hastalığı atlatıyorsunuz