3 ay önce toksik hepatit nedeniyle hastahaneye yattım . Alt 3200 Ast 2800 Ggt 600 İNR 2.15 çıktı

Merhaba hocam . 3 ay önce toksik hepatit nedeniyle hastahaneye yattım . Alt 3200 Ast 2800 Ggt 600 İNR 2.15 dünkü sonuçlar Alt 18 Ast 25 Ggt 15 İNR 1.1 Hepatit testleri olumlu çıktı . Psikolojik olarak iyi değilim . Lütfen yorumayın iyi miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Evet önceden karaciğer testleriniz oldukça yüksek.INR de yüksek çıkmış.Bizim önerimiz düzenli olarak gastroenteroloji bölümünde muayene ve takiplerinizi sürdürmeniz.Şu an için panik olmanızı gerektiren bir durum yok.