3 gün önce bitti bugün akşam tekrar bir kan geldi hamile miyim?

Hocam merhaba 1 ay önce erkek arkadaşımla ters İlişki yaşadım sevgilim arkama boşaldı temizledim bu ay adet gördüm 3 gün önce bitti bugün akşam tekrar bi kan geldi hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamileliğin oluşması beklenmez. Ve adet görüldüğü için hamilelikten söz edilemez.