32 yaşındayım. adet tarihim yaklaşık 8 gün gecikti. bunun üzerine kan tahlili yaptırdım. beta hcg değerim 15000.00 çıktı ?

hayırlı günler;32 yaşındayım.adet tarihim yaklaşık 8 gün gecikti. bunun üzerine kan tahlili yaptırdım.beta hcg değerim 15000.00 çıktı fakat birde evde idrar testi yaptım . o negatif çıktı .hangisine itibar etmeliyim kararsız kaldım.bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki kanda yapılan Beta HCG testine