2 aydır adet olamıyorum ve inanın sıkıntıdan öleceğim beta hCG doğru çıkarmı 2 sefer yaptrıdım 1.20 negatif yazıyor?

2 aydır adet olamıyorum ve inanın sıkıntıdan öleceğim beta hCG doğru çıkarmı 2 sefer yaptrıdım 1.20 negatif yazıo ama ben yinede korkuyorum en son adet tarihim haziran 7 ve ondan beridir adet olamıyorumm ne olur bi akıl verin bana

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınız belli, adet gecikmenizin araştırılması için kadın doğum uzmanına başvurun