Sevgilim ile yaklaşık bir ay önce bir ön ilişki yaşadık herhangi bir temas olmadı?

Hocam merhabalar. Sevgilim ile yaklaşık bir ay önce bir ön ilişki yaşadık herhangi bir temas olmadı. Yaklaşık 6 gün öncede aynı şekilde sürtme yolu ile ilişki yaşadık ama genede bir meni teması olmadı. Kız arkadaşım bakire ancak bu ay adeti 1 haftadan biraz fazla geçikti ve o ilişkiyi tam gecikme olduğu dönemde yaptırmıştık. İdrar testi negatif çıktı anca bulantı, baş dönmesi vb problemleri hala var ve hala adet görmedi. Bir gebelik söz konusu mudur? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Anlattıklarınzdan gebeliğin uzak ihtimal olduğu görülüyor.Her adet gecikmesi gebelik nedeniyle olmaz, başka bir nedenle de adet gecikmesi olabilir.