4 gün önce kadın doğum uzmanım tahlil istedi aldığım sonuçlara göre; B-HCG 0.5 CA 15-3 14.0

4 gün önce kadın doğum uzmanım tahlil istedi aldığım sonuçlara göre; B-HCG 0.5 CA 15-3 14.0CA 19-9 2.9 CA 125 14.8 görünüyor bunun anlamı nedir? Doktor kanser şüphesi yada dış gebelik olabileceğini söylemişti?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kanser şüphesi veya gebeliği düşündüren bir bulgu yok