7 gündür olmuyorum adet hocam. Test aldım tek çizgi cıktı bir daha denemem lazım mı ve sabah mı daha iyi sonuç alırım lütfen yardımcı olun?

 Hocam 4 temmuzda adet oldum ve düzenlidir. Ama bu ay olmadım ayın 4 dünde olmam lazımdı 7 gündür olmuyorum adet hocam. Test aldım tek çizgi cıktı bir daha denemem lazım mı ve sabah mı daha iyi sonuç alırım lütfen yardımcı olun nasıl iyi sonuç alırım şimdiden teşekkürler hocam.

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz devam ederse gebelik testini tekrarlatmanızı öneririz. Kanda baktıracağınız Beta HCG değeri daha kesin sonuçlar verecektir. İdrarla yapılan gebelik testi uygularken gerekli bilgiler için tıklayın.