9 aylık bebeğime alerji testi yapıldı

9 aylık bebeğime alerji testi yapıldı ve ıge total değeri h25 çıktı . acaba her hangi birşeye alerjisi varmıdır ve sonuç yüksekmidir. teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : IgE değerinin yükselmesi allerjik hastalıklarda olabilir, ancak bunun dışında başka sebeplerle de olabilir.. Çocuk hastalıkları uzmanı tarafından değerlendirilmesi uygundur..