9 haftalık hamilelik idrar testinde çıkar mı ? Yanlış negatif sonuç ihtimali var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki çıkar.

r********* :

Bir ay altı gün önce ilişki gerçekleşti. İlişkiden sonraki beş saat içerisinde Ella hapı kullanıldı. Buu ay regl beklenen tarihte 1.5-2 gün daha açık renkli kanama oldu. En son dün olmak üzere 3 test yaptım ve negatif çıktı. Risk nedir?

Cevap:

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.