Adet olmam gereken tarih üzerinden 10 gün geçti, 5 saniyede çift mor renk çizgi çıktı.

merhaba Adet olmam gereken tarih üzerinden 10 gün geçti. eczaneden aldığım idrar testini bu sabah uyguladım. numune ekranından test ekranına geçene kadar yaklaşık 5 saniyede çift mor renk çizgi çıktı. ama testte 5 dakkada çıkar 10 dakkadan sonra dikkate almayın yazıyor.3 saattir hala çift çift çzgi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz pozitiftir..