Adetim 6 gün geçti kanda gebelik testi yaptırdım sonucum L <0.1 referansım 5-50 çıktı yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu negatif,yani gebelik yok anlamında.Adet gecikmesi başka nedenlere bağlı olarak da yaşanabilir. Bu durum uzun sürer veya tekrarlar ise bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var