Adetim geciktiği için doktora gittim kan tahlilinde hcg değeri 66.4 çıktı fakat 2 gün sonra normal adet oldum

Adetim geciktiği için doktora gittim kan tahlilinde hcg değeri 66.4 çıktı fakat 2 gün sonra normal adet oldum. Düşük mü yapmış oluyorum ?

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?