Anemi hastasıyım kan nakli yapıldı allerjı yaptı, tekrar tahlil yapıldı değerlendirir misiniz?

41 yaşında bayanım. Son 2 yıldır anemi hastasıyım beslenmeme ve verilen ilaçların kullanımına dikkat ediyorum kanım yükselmiyor kan nakli uygun gördüler onuda vücudum kabul etmedi alerji yaptı. Aşağıda kan değerlerim var sizce sonuçlara bakarak sebep nedir yorumlarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız devam ediyor.Ancak bu kadar uzun süre değerleriniz böyle düşük ise bunun sebebinin de araştırılması gerekiyor.Bir hematoloji uzmanına danışmanızda yarar var.