Annem 6 ay önce yumurtaluk kistinden ameliyat oldu, ardından alınan parçada kanserli hücre olduğu söylendi ve 6 defa kemoterapi tedavisi uygulandı...

Annem 6 ay önce yumurtaluk kistinden ameliyat oldu, ardından alınan parçada kanserli hücre olduğu söylendi ve 6 defa kemoterapi tedavisi uygulandı, şimdi tedavi sonrası tekrar yapılan kan testlernde CEA 1.52 CA 15-3 22.8CA 19-9 55.5 CA 125 35.1 yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar çok sorunlu görülmüyor ama onkologunuz daha detaylı ve doğru bilgi verir, zaten gerekli görseydi pe ct ile inceleme isterdi…