Anneme Talasemi teşhisi konulmuş, dün burnundan ağzından kan geldi tahlil yapıldı değerlendirir misiniz?

Merhaba, Annemin Talasemi teşhisi konulmuş. Burnundan ve ağzından dün kan gelmiş.Kan değerleri de şu şekilde. Yardımınıza-Önerinize ihtiyacımız var. HGB 10.7 HCT 33.6 MCV 74,2 MCH 23.5 MCHC 31.7 Demir 22 demir bağlama 399 HDW 3,63 RDW 15.4 MONO 9,2 HDL 64 Lokosit Esteraz + ne yapmalıyız? Çok teşekkürler, saygılar

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var,tedavi olması gerekiyor