Annemin bacaklarında morluklar oluşmaya başladı cildiye kalp ve damara yolladı dopleer temiz çıktı.

Annemin bacaklarında morluklar oluşmaya başladı cildiye kalp ve damara yolladı dopleer temiz çıktı.Kan değerlerin kötü demiş doktor dahiliyeye git demiş. Sonuçları değerlendirirmisiniz? wbc 4,34 hgb 13,1 hct 38,1 neu 70,8 plt 132 eos 0,8 pdw 17,5 neu 6,3

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir plt düşüklüğü var Ancak panik olacak kadar kötü degerler yok