Annemin WBC değeri 2.9 çıktı. Tehlikeli bir durum var mı?

Annemin WBC değeri 2.9 çıktı.  Tehlikeli bir durum var mı? Ayrıca 1 hafta önce grip belirtilri görülmüştü ve hastalığı boyunca doğru düzgün bir şekilde yemek yiyemedi ve su içmedi WBC düşüklüğü bundan kaynaklanabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Wbc gripal durumlarda düşebilir haftaya tahlili tekrar ettirin