Anti HIV 0.05

en 47.gun eliza testi oldum sonuclarHBsAG 0.10Anti HIV 0.05Anti HCV 0.02Anti Hs 36.77 mıu/mlve hıvın belirtileri yok sadece zihinsel bir yorgunluk var oda piskolojik çok düşünüyorum başka test yaptırmama gerek varmızaten korumalı ilişkiye girmiştim ama aidsin ölüm vs okudum netten tedavisi fln yokmuş kafam çok yoruldu artık düşünmekten bi sölermisiniz sağlammıyım

Tahlil.com Cevabı : İciniz rahat olsun Tüm sonuçlar normal Her şey yolunda