AZARBEYCAN 'dan narahat ederim ben arkadaniz verdim bende cavab böyle çıkdiı bende normal mi?

Salam doktor ben sizi azerbaycandan narahat edirem.ben analiz verdim bende cavab böyle çıkdiı bende normal mi? ANTI HBe 3.16 ABeAg 0.42 AntiHBc >8.00 HEPATIT B. HBsAg 0.14 ANTI HBs 4.96

Tahlil.com Cevabı : Sonuclar da problem yok Hepatit b ye karsı da koruyuculuğunuz gelismis