Azerbeycan'dan yazıyorum size.CA 15-3, CA 19-9 ve CA 125 testlerimi değerlendiri misiniz?

Azerbeycan'dan yazıyorum size.Verilmish kah tahlili neticesi:CA 15-3: 41.48CA 19-9: 39.46CA 125: 8.49Rica edirem bu neticelerin ne derece riskli oldugunu cevablayasiz.P.S: bu neticeler anama aiddir, biz Bakidan yaziriq size, muayine ve mualice ucun Turkiyeye gelmek isteyirik, siz bize meslehetli bir klinika veya hekim deye bilersiz?

Tahlil.com Cevabı : Azerbeycanda da sitemizin izlendiğini bilmek bizleri mutlu ediyor.Bu testle rkanser antijeni testleri,ama değerlerinde ciddi bir sorun yok.Normal olarak kabul edilebilir.Zaten  sadece bu testlere bakarak da bir hastalık tanısı koyulmaz.