Bakireyim ve kasığımda göz seyirmesi gibi seyirme oluyo hamile miyim?

Arkadaşmla çıplak olarak sürtünme yoluyla ilişkimiz oldu.Hiçbir şekilde birleşme olmadı. Zaten bacağıma boşaldı.Defalarca klitonisimle oynamasına rağmen orgazm olmadım ve boşalmadım ertesi gün iç çamaşırımda meni gibi bir sıvı vardı.Bakireyim ve kasığımda göz seyirmesi gibi seyirme oluyo hamile mym?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelik riski çok azdır, ancak meni bulaşı olmuş ise düşük ihtimalle olabilir, adet gecikmeniz olursa test yapmanızı öneririz..