Ben en son agostos 20 de adet gördüm ve benim adet kanamam çok aşırı olur ve ilk defa başıma böyle bişey geldi?

 Ben en son agostos 20 de adet gördüm ve benim adet kanamam çok aşırı olur ve ilk defa başıma böyle bişey geldi eylül 24 te çok hafif varla yok arası 2 3 damla leke oldu ertesi günde çamur şeklinde çok az bi leke geldi 3 gündür bu devam ediyor 3 yıllık evliyim ilk defa böyle bişey oldu gebelik varmı?

Tahlil.com Cevabı : Tedbiren kanda beta hcg testine baktır.