Ben tam bir hafta önce arkadan sürtünme ile ilişki yaşadım

Ben tam bir hafta önce arkadan sürtünme ile ilişki yaşadım öyle vajinaya boşalma olmadı iki gün sonra norvelo içtim. Dünden beri göğsümde şişlik ağrı başladı aynı adet öncesi gibi. Normal de adetime on gün var. Bu kadar erken hamilelik belirtileri olur mu yoksa adet belirtisi mi

Tahlil.com Cevabı : Kullandığınız ilaca bağlı da olabilir, bunu ayırmak imkansızdır, ancak adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..