Bende ilk ilişkimden 1gün sonra adet oldum ve erkek arkadaşım içime boşalmadığını söylüyor ancak adetim çok az sürdü,?

 Bende ilk ilişkimden 1gün sonra adet oldum ve erkek arkadaşım içime boşalmadığını söylüyor ancak adetim çok az sürdü ve sürekli beyaz bir akıntım var mide bulantım ve baş dönmem oluyor arada sırada ve antibiyotik de kullanıyorum acaba onun yapma ihtimali var mı hamile olma ihtimalim var mı sağolun

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik düşük ihtimal, akıntıda bir enfeksiyondan kaynaklanıyor olabilir.