Benim sol yumurtalığımda 9.5 cm kist olduğu görüldü 3 doktor ameliyat derken 1 doktor ilaç tedavisi deneyelim dedi ca 125 değerim 47 yorumlar mısınız?

Benim sol yumurtalığımda 9.5 cm kist olduğu görüldü 3 doktor ameliyat derken 1 doktor ilaç tedavisi deneyelim dedi ca 125 değerim 47 doktorlar içinin temiz göründüğünü söylediler ancak değerim normalin üstünde olduğu için tedirginim.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : CA 125 değerinizdeki yükseklik kayda değer değil.Buna takılmayın, zaten kistlerde yükselmesi olğan bir durum.Tedavi konusunda güvendiğiniz doktorun önerilerine uymalısınız,ameliyat veya ilaç yönünden