Beta-hcg degerım 65 çıktı. doktor bır haftalık hamılelık oldugunu soyledı fakat kımyasal gebelık olmasından korkuyorum.

iyi günler, en son 18 nisan aksamustu adet oldum. Normalde 25-26 gün süren adetim bu ay olmadı. ve 15.05.2014 te kan testi yaptırdım. beta-hcg degerım 65 çıktı. doktor bır haftalık hamılelık oldugunu soyledı fakat kımyasal gebelık olmasından korkuyorum. Sizce normal mi değerler?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir şeyden korkmanız için bir neden göremiyoruz, takip edilmesini öneririz..