Beta HCG'nin bu kadar fazla artmasının sebebi ikiz gebelik olabilir mi hocam ?

merhaba hocam 24.06 da verdiğim kan testinde hcg 147.50 çıktı 27.06. da verdiğim kan testinde 617.55 çıktı . 3 günde 420 yada 450 olması gerekirken 617 olmuş 4 günlük değer gibi çıkmış. bu kadar fazla artmasının sebebi ikiz gebelik olabilir mi hocam ? haftaya ultrasonda görebilceğmizi söyledi doktor

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ancak usg ile bakılmadan kesin birşey söylenemez..