Bikini bölgesine bir boşalma oldu. Adet oldum. Testte - cıktı. Aklımda hala şüphe var. Üstüne görmüş olabilir miyim ?

25 ağustosta sürtünme yoluyla ilişkiye girdik bikini bölgesine bı boşalma oldu ama hemen sildik eylul ayında adet oldum testte yaptım hepsi - cıktı aklımda hala suphe var kasıklarımda şişkinlik var acaba ustune gormus olabilir miyim ? teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Meninin vajinaya bulaşma ihtimali olduğundan hamilelik durumu doğa bilir. Ancak gerçek bir adet kanaması görmüşseniz bu olasılık ortadan kalkar. Gerçekten adet mi yoksa üstüne görmemi yaşadığınızı anlayabilmek için alttaki adreste verdiğim yazımızı okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir