CA 125 im 254 çıktı, yumurtalık alınması gerekiyor dediler . Bunun başka çözümü yok mudur? CA 125 in yüksek olması yumurtalık kanserinin göstergesi midir?

Tahlil.com Cevabı : Tek başına CA 125 yüksekliği ile ameliyat kararı alınmaz.Mutlaka ameliyat kararı alması için doktorunuzun elinde bşka bulgular da vardır.Ca 125 yüksekliği ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. CA 125 yüksekliği nedir?