Çeşitli kan testleri yapıldı ve ilk testte nötrofil %43.3 ,hemoglobin %12.2 ,hematokrit %36.8 çıktı.

merhabalar hocam...çeşitli kan testleri yapıldı ve ilk testte nötrofil %43.3 ,hemoglobin %12.2 ,hematokrit %36.8 çıktı.sonrasında periferik yayma istendi bunda da sonuçlarım nötrofil %60 ,lenfosit %30 ,monosit %8 ,eozinofil%2 ve sTfR 0.877 çıktı...sonuçlarımı acaba yorumlayabilirmisiniz...teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal