Merhabalar. 8 haftalık hamileyim hemotoloji tahlil sonuçlarım ve referans aralığı aşağıdaki gibidir. Wbc:13.0--4 - 10 ?

Merhabalar. 8 haftalık hamileyim hemotoloji tahlil sonuçlarım ve referans aralığı aşağıdaki gibidir. Wbc:13.0--4 - 10 Lym# : 4.66 --0.9 - 2.9 Neut# : 7.16 -- 1.7 - 7 Mono# : 1.02 -- 0.3 -- 0.9 Sadece değerleri yüksek olanları yazdım diğerleri normal değerdedir.korkulacak bir durum varmıdır? Tşk.

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hamilelikte bir miktar yükselebilir.Çok önemli bir şey de olmayabilir.Doktorunuz gerek görürse ilave testler de isteyebilir.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu