Dermoidkist ameliyatı oldum yaklaşık bir ay önce...

Dermoidkist ameliyatı oldum yaklaşık bir ay önce. Ca 125 ameliyat öncesi 22 iken ameliyat sonrası 28 oldu. Bu normal midir ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle Ca 125 testine çok takılmayın.Bı konuda sizi uyarmalıyım,kanser tanısı veya taramasında kullanılan bir test değildir.Ayrıca sizin değerleriniz de normal