Eritrosit: >250 lökasit :95 epitel:9 İdrarda kan ,idrar yaparken ağrı ve yanma var neden olabilir?

İdrarda kan ,idrar yaparken ağrı ve yanma yapılan tahlil sonuçları ; eritrosit: >250 lökasit :95 epitel:9 doktorum çok kötü olduğunu söyledi 2adet antibiyotik ve 2 adet ağrı kesici verdi. başka doktora gitmem gerekir mi? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar enfeksiyonu belirtisi var.İdrar kültürü tahlili daha ayrıntılı bilgi verecektir.