Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik bakireliğimi bozmadan ve vajinamın biraz üstüne boşaldı?

Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik bakireliğimi bozmadan ve vajinamın biraz üstüne boşaldı aşağısına doğru aktı hemen elimle sildim birazını kiloduma değdi iç çamaşırından temasla hamile kalınır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmesi halinde hamilelik ihtimali doğar. Ancak anlattığınız şekilde yaşanan ilişkide hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor. Emin olmak için gebelik testi yaptırılabilir.