Gebematikte test yaptigimda hamilelik yok dedi . simdi ben hamilemiyim degilmiyim ?

 Gebelik testi yaptirdim . Sonuc 56,8 cikti . doktor hamile oldugumu soyledi fakat gebematikte test yaptigimda hamilelik yok dedi . simdi ben hamilemiyim degilmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen yanlış girmişsiniz bilginizi GEBEMATİK gayet güzel çalışıyor.Noktalama işaretlerine dikkat etmelisiniz.Sistem virgül kabul etmiyor, değeriniz küsürarlı ise virgül yerine nokta kullanın.56,8 değil de 56.8 olarak girin sonucunuzuGebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....