Geçen gün sorduğum sürtünme ile ilişki ve birbirimize mastürbasyon yaptık?

Geçen gün sorduğum sürtünme ile ilişki ve birbirimize mastürbasyon yaparken el ile sperm geçmesi sonucundan şüphelenip sonrasında 2 kere regl olduğum bilgisini aktarmıştım.hamilelik ihtimalim yok cevabı rahatlattı. peki neden kahverengi akıntılar oldu?ya da reglim kanama miktarı fazla oldu ?

Tahlil.com Cevabı : Bunun için bir kadın doğum uzmanına başvurman gerekiyor.

e********** :

2 kere regl olmuşken ve size anlattığımın dışında bir olay olmamışken,son regl kanamamın daha düzensiz ve normalden daha fazla kanama miktarı olmasının hamilelik ihtimali ile ilgisi yoktur değil mi? çünkü üstüne görme olayı belki diye düşündüm ama az miktar kanama olursa şüphelenilir mi?

Cevap:

İlişki sonrasında iki kez düzenli adet kanaması görülmüşse sonraki aylarda görülen adet düzensizliğinin nedeni hamilelik değil başka sebeplerdir. Düzensizlik devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurulmalıdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.