Geçen hafta önce Güney Afrika’dan gelmiş bulunmaktayım, yaklaşık 8 ay oradaydım Aralık ta ve Nisan aylarında şüpheli ilişkide bulundum fakat prezervatif yırtılmış,,,

Geçen hafta önce GüneyAfrika’dan gelmiş bulunmaktayım, yaklaşık 8 ay oradaydım Aralık ta ve Nisan aylarında Şüpheli ilişkide bulundum Fakat Prezervatif yırtılmış, ardından 6 aylık süre bekledim ,Ordaki Gerekli AIDS test yerlerine gittim parmaktan bir kan damlası alınıp ufak bir cihaza kondu 15 dakika bekliyeceğiz dendi, çift çizgi çıkarsa (+) tek çizgi kalırsa (-) Olucaktı,Tek çizgi kaldı.Haziran ayı raparu. Şuan Türkiye’deyim ve tartıya çıktım 10 kilo vermişim,bugün de hafif bi göğüs ağrım mevcüt,AIDS li çok insanla karşılaştım Kendimin de Farkındayım ama İster istemez can sıkıntısı ve pskolojik sıkıntı yaptı.

Tahlil.com Cevabı : Parmaktan alınan kanla çalışılan testlerin güvenilir olduğunu düşünmüyorum ELİSA yöntemiyle testlerin yapılması çok daha uygun Bunun için de damardan kan alınması gerekiyor Bulunduğunuz ilde güvendiğiniz bir laboratuvarda yaptırabilirsiniz