Hamilelik haftası hesaplayıcılar ile hesaplama yaptım ve 17hafta4gün sonucu çıktı yani 17.hafta bitti 18 haftalık gebelik anlamında değil mi?

 Merhabalar internetteki hamilelik haftası hesaplayıcılar ile hesaplama yaptım ve 17hafta4gün sonucu çıktı yani 17.hafta bitti 18 haftalık gebelik anlamında değil mi? ilginiz için teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Evet aynen öyle