Babamın GGT değeri yüksek çıktı

ggt (gama glu.t.) 401 çıktı babam 57 yaşında hayatında sigara dahi içmiş değil ..alkol zaten yok...yorumunzu beklerim şimdiden teşekkürler ..sağolun varolun :)

Tahlil.com Cevabı : GGT değeri oldukça yüksek babanızın, bir çok nedeni olabilir. GGT testi ve yüksekline dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.GGT Yüksekliği