hepatit b si aktifmidir?

eşim 43 yasında.1 hafta önce yapilan hahlil sonucları söyle:HBsAg P-3.35 Anti HBc IgG P-25.4 Anti HBs N-0.01 HBeAg N-0.5 Anti HBe BORD DİREKT BİLİRUBİN 0.1 İNDİREKT BİLİRUBİN 0.30 BETA 2 MİKROGLOBULİN 1.51 ALBUMİN 4.7 Eşimin hepatit b si aktifmidir ve ne yapmamız gerekir?şimdiden cok tesekkur ederim.

Tahlil.com Cevabı : Pek aktif gibi durmuyor.Doktorunuz gerek görürse HBV DNA testi isteyecektir