Hepatit B taşıyıcısı olabilir miyim?

27 yaşında bayım.Ben acaba hepatit taşıyıcısı mıyım,indirek bilirübin değerim biraz yüksek bundan sonra ne yapmalıyım ? teşekkürler..Tahlil sonuçları:hbsag:3164 poz,anti hbs:neg,anti hbc igg:12.62 poz, anti hbc igm:0.25 neg,anti hbe:0.01 poz.,hbeag:0.404 negtotal protein:7.28,albumin:4,3, total bilirübin:1.5,direk bil:0.2indirek bil:1.3,alp:80,sgot:26,sgpt:32ggt:10,tam kan:hgb:16,hct:45.6,wbc:6,40,plt:189,pt(inr)1.16

Tahlil.com Cevabı : Evet Hepetit B taşıyıcısınız.HBS Ag testiniz pozitif.Bilüribin değeriniz yüksek ama sağlığınızı tehdit edecek kadar da değil.6 ayda bir Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı veya Gastroenteroloji uzmanı kontrolünde testleriniz tekrarlanabilir.