Hepatit b taşıyıcısıyım.ı. DELTA ANTİKOR ANTİ HDV IGM NEGATİF0.063 Yorumlar mısınız?

Hepatit b taşıyıcısıyım.15 gün önce vermiş olduğum kan tahlillerinin sonuçlarını paylaşmışmıştım.(ALT 55 ; AST 31 ; GGT 42 ; LHD 186 ; LDL 143 ; AFP 3,25 ; HBV-DNA ( KANTİTATİF) 6,96x10^3 - Kopya Sayısı HBV-DNA 4,05x10^4; HBs -Ag POZİTİF HBe -Ag NEGATİF Anti HBe POZİTİF Anti HCV NEGATİF Anti HBs NEGATİF< 3.10 )Bugün yeni bir sonuç çıktı.DELTA ANTİKOR ANTİ HDV IGM NEGATİF0.063Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Bu testin negatif çıkması olumlu, şu aşamada sonuçlarınız Hepatit B taşıyıcılığını destekliyor

c******* :

delta antikoru negatif,hbe ag(meıa) negatif 0,0 hbv dna(pcr)89 ıu/ml negatif tahlil sonuçları çıktı anlamı nedir yardımcı olurmusunuz

Cevap:

Sonuçların negatif çıkması olumlu, problem görülmüyor

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.