Herhangi bir boşalma olmadı zevk suyu gitmesin diye sürekli temizledim acaba hamile kalmış olabilir mi ?

hocam merhaba kız arkadaşımla ilişkiye girdik fakat içeriye herhangi bir boşalma olmadı dışarıya oldu kız arkadaşım ertesi gün damla kadar kan geldiğini söyledi ve aynı gün akşamı yine az bir şey kan geldi dedi zevk suyu gitmesin diye sürekli temizledim acaba hamile kalmış olabilir mi acil yardım hocam

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya direk bir boşalma olmasa ve zevk suyu bulaşmasını önlemek için dikkatli davransanız bile gözden kaçabilecek bir bulaşma olmuş olabilir. Ancak kesik kesik de olsa adet görüldüğü için hamilelik ihtimali ortadan kalkıyor. Yine de kesin sonu. için gebelik testini öneriyoruz.