Hocam bende AİDS korkusu var.Daha öncede bir çok test yaptırdım, negatif çıktı. Hocam içimdeki korkuyu yenemediğimden genel eve gittim. Orada ilişkiye girdiğim hayat kadınını gördüm ve beni yanına çağırdı

Hocam bende AİDS korkusu var.Daha öncede bir çok test yaptırdım, negatif çıktı. Hocam içimdeki korkuyu yenemediğimden genel eve gittim. Orada ilişkiye girdiğim hayat kadınını gördüm ve beni yanına çağırdı o malum iş için.bende ona bu korkumu söyledim oda ben de hastalık yok dede ve bi sigara yaktı.sigarıyı yakıp yok dedikten sonra yine şüphelendim.ve biz burda kontrolden geçiyoruz bende öyle bişey yok dedi.Ne yapayım hocam?

Tahlil.com Cevabı : HIV ve AİDS korkusu yüzünden psikolojisi bozulan bir çok okurumuz var.Sana önerimiz psikolojik destek alman.