Hocam kız arkadaşmla birlikte olduktan iki gün sonra adet söktürücü ve ertesi gün kullandı.

Hocam kız arkadaşmla birlikte olduktan iki gün sonra adet söktürücü ve ertesi gün kullandı. Bikaç gün sonra, 28 inde adet olması gerekiyodu. 3 gün gecikti adeti. 2 gün daha gecikirse test yapıcaz. Adet gecikmesi ertesi gün hapından da kaynaklanıyor olabilir mi? Adet sancılarının olduğunu söylüyor.

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapları adet döngüsünde bir takım bozukluklar yaratabilir.