Hocam potasyum karkadanı antikor testinin sonucu pozitif çıktı?

 Hocam potasyum kanalı antikor testinin sonucu pozitif çıktı yorumlarsanız sevinirim iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Potasyum kan*l anikor testi diğer adıyla da potasyum antikor testi sık çalışılan bir test değildir.Diyabet ve ansefalit de çalışabildiğine dair veriler vardır.Klinikbulgularınız ve ne amaçla tahlil istendiğine dair de bilgi vermeniz gerekiyor.