idrarım koyu midem bulanıyo basım dönüyo basım agrıyo acaba hamilemiyim

gecenn ay 13 unde adet oldum bu ay 8 inde oldum gunde 2 ped degistiriyodum 1 günde simdi 2 gunde bir degiştirdim 4 gün sürdü sora kahverengi lekelenme oldu beyaz akıntıya döndü gecti idrarım koyu midem bulanıyo basım dönüyo basım agrıyo acaba hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı :

Bu belirtileriniz başka bir sorundan kaynaklı olabilir. Bu kadar telaş yapmanıza gerek yok. Normal bir adet görmüş görünüyorsunuz. Eğer şüpheli bir ilişkiniz olmadıysa gebelik ihtimali yoktur, olduysa da adet olduğunuz için ihtimal ortadan kalkmıştır diyebiliriz.