İnsülin testi sonucumu yazıyorum.İnsülin direnci olabilir mi?

39 yaşında 1.68cm 69 kiloda bayanım.Çok sık acıkıyorum.Tatlı sevmediğim halde canım tatlı istiyor.yemeklerden sonra aşırı yorgunluk ve uykuhali oluyor olduğum yerde uyumak istiyorum.insüline bakıldı değer 2 çıktı açlık 69 tokluk 2 saatlik 85 bu değerler normal midir? Kilo veremiyorum.Kilo vermek istiyorum.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlara göre sizde insülin direnci var, şikayetlerinizin nedeni de buna bağlı gözüküyor.